עיצוב פנים – פרקטיקה, מודרניזציה ועיצוב ועוד

עיצוב פנים – הבית שלנו הוא המקום האהוב עלינו בדרך כלל. כולנו רוצים לחזור הביתה, ליהנות מהאווירה הנעימה והשקטה, להשתמש בכלים שאנו מכירים, להיכנס למטבח שאנו רגילים עליו, לשכב על הספה בסלון וכו'.

על מנת שהבית יקנה לנו את התחושות והאווירה שאנו רוצים יש צורך לסדר את הבית בצורה הנכונה, עם הריהוט הנכון ובצבעים הנכונים, על מנת לעשות זאת. מכאן, ייתכן ונצטרך מעצב פנים מקצועי שיסייע לנו בעיצוב הבית שלנו.

עיצוב פנים הוא נפוץ היום גם עבור בתים פרטיים ולא רק עבור בתי עסק, משרדים ומתחמים שונים ואולי גם לכם כדאי להשקיע בעיצוב הפנים של הבית שלכם כדי לספק לעצמכם את התחושה שאתם רוצים כשאתם חוזרים הביתה.

פרקטיקה, מודרניזציה ועיצוב:

עיצוב פנים הוא הרבה מעבר לתחושות ולרגשות שהוא מקנה. בעזרת עיצוב נכון של המקום ניתן להפוך מקום קטן לגדול ומרווח יותר או מקום גדול למלא ונעים יותר. כמו כן ניתן לעשות שימוש גם במבנה הבית וגם ברהיטים שונים ומיוחדים בצורה כזו שיהיו רב שימושיים כמו מדרגות שהן גם מגירות או מיטה שהיא גם שטח אחסון מתחתיה.

שילוב של פרקטיקה, טרנדים מודרניים ועיצוב מקצועי יכולים להפוך את הבית שלנו להרבה יותר יפה, אסתטי ושימושי מאיי פעם.

טיפים לעיצוב הבית:

  • השתמשו בתאורה טבעית המגיעה מבחוץ. בבתים רבים, בעיקר בבנייה מודרנית, יש חלונות גדולים ולעתים גם חלון תקרה המאפשר כניסה של אור טבעי אל תוך הבית. במהלך היום פתחו את התריסים, אפשרו לאור להיכנס ולהאיר את הבית. מלבד התחושה הנעימה שזה יקנה לכם הרי שתוכלו גם לחסוך בעלויות החשמל. אם אין לכם חלונות גדולים או מספיק תאורה טבעית מבחוץ – שווה לדאוג לשיפוץ קטן בבית כמו שיפוץ מטבח.
  • הגדילו את שטחי האחסון שלכם על ידי שימוש ברהיטים חכמים, ארונות קיר הנפתחים בדלת הזזה/וילון (לחסוך מקום של ארון) ועוד. נצלו כל שטח אפשרי.
  • בחרו היטב את הצבעים הבולטים בבית הן של הקירות, הן של המרצפות וכמובן של הרהיטים. הצבעים הללו יקבעו כיצד תהיה התחושה שלכם בבית.
  • הוסיפו טקסטורות על ידי הוספה של וילונות, מפות, כריות, ציפות. צבעו את הבית בגוונים וסגנונות נוספים על פי העדפה שלכם. לא חייב להית הסגנון המודרני אלא כל דבר שעושה לכם טוב על הלב.