שיפוצים חיצוניים – שיפוץ מרפסת, בניית פרגולה , איטום הגג ועוד

שיפוצים חיצוניים – שיפוץ הבית והגינה שלנו תמיד על הפרק. כאשר יש לנו הזדמנות להתרחב, לשפר או לשדרג אנו נשמח לעשות זאת.

זה הטבע שלנו כבני אדם להתפתח, לצמוח ולרצות יותר. זה בסדר גמור ולרוב זה ידרוש מאתנו מה שנקרא שיפוצים חיצוניים. כלומר, כל מה שקשור בביצוע שיפוצים בשטח שמחוץ לבית, כמו שיפוץ בניינים.

שיפוצים חיצוניים – שיפוץ מרפסת

המרפסת היא האזור המרכזי שמחוץ לבית שלנו. הרבה אוהבים לשבת במרפסת, ליהנות מהאוויר הקריר בשעות הבוקר/ערב או מהשמש החמימה במהלך היום.

כמו כן, הרבה אוהבים את השקט שלהם עם שתייה קפה וקריאת עיתון לדוגמה או אחרים האוהבים לשבת עם חברים/בני משפחה ולקשקש.

המרפסת שלנו צריכה להיות נוחה ונעימה לישיבה בין אם לבד ובין עם אנשים אחרים. כדי להפוך אותה לכזו נרצה שיהיה בה ריצוף, פרגולה, מקומות ישיבה וכדאי לשלב גם אלמנטים של צמחיה וטבע.

בניית פרגולה

בניית פרגולה מתאימה לא רק למרפסת שלנו אלא גם לחלקים שונים מסביב לבית או אפילו כדי לבנות פינה ישיבה מוצלת בחלקה מסוימת בגינה. הפרגולה יכולה להיות צפופה יותר או פחות, להיבנות מעץ, פלדה, מתכת או שילוב של כמה מהם.

כמו כן כאשר מדובר בפרגולות מעץ נהוג להשתמש ברעפים לסגירת גג הפרגולה מה שנותן מראה אותנטי ויפה.

שיפוצים חיצוניים – איטום הגג

שיפוצים חיצוניים יכולים להיות גם על גג הבית. לא משנה אם מדובר בבניין מגורים או בית קרקע – איטום הגג הנו חיוני על מנת שלא יחדרו מי גשמים אל הבית. הזפת החמה שומרת מפני חלחול הגשם וכן מפני הצטברות של עובש.

עבודה זו מתבצעת על ידי איש מקצוע מנוסה עם אישור עבודה בגובה. אינכם רוצים לקחת את הסיכון של לעבוד על גג ביתכם. עלות האיטום תהיה בערך כמה אלפי שקלים כולל החומרים בדרך כלל.

בניית חומה/גדר

חומה או גדר הן חלק העוזר לנו לתחום את השטח שלנו. מלבד תחימת השטח אל מול השטח של השכנים, הרי שמדובר גם באמצעי הגנה לבית מפני בעלי חיים משוטטים היכולים להגיע לשטח שלנו, להפיץ מחלות ו/או לתקוף את בעלי הבית או בעל חיים שלנו הנמצא בגינה. כמו כן חומה/גדר מפחיתות את הסיכוי לפריצת גנבים אל ביתכם.