אילו עבודות גבס יכולות לשדרג את הבית שלכם?

תוכן עניינים

שדרוג העיצוב של הבית יכול לסייע משמעותית למצב הרוח שלנו בבית, לאופן שבו אנו משתמשים בבית בצורה יעילה ונעימה יותר וכמובן יתרום גם לתחושות והרגשות בבית, לרושם הנוצר לאורחים, לחשק שלנו לארח ולחיות בבית ועוד. באמצעות עבודות גבס ניתן לשדרג את הבית באופן מהותי ומגוון, בין אם מדובר בספרייה נהדרת לספרים, ספרייה לטלוויזיה עם תאורה מיוחדת, הנמכת תקרה עם ספוטים מדליקים או כל דבר אחר.

שדרוג הסלון שלנו עם עבודות גבס:

הסלון הוא החלל המרכזי בבית וככזה אנו רוצים שהוא יראה טוב, יהיה אטרקטיבי למראה ונעים לשהייה. כמו כן כאשר נארח אנשים סביר להניח שהם יבקרו בסלון ואף ישבו בו זמן ממושך.

על כן תוספות גבס יכולות להיות נהדרות עבור הסלון שלנו. לדוגמה: הוספה של נישת גבס לטלוויזיה המבליטה את אזור הטלוויזיה על הקיר.

ניתן לשלב תאורה צבעונית מדליקה מאחורי קיר הנישה שהוספנו למראה מודרני, יוקרתי ואטרקטיבי.

עבודות גבס נוספות שנוכל לבצע בסלון יכולות להיות כמו הנמכת תקרה, ספריית גבס מובנית בקיר לספרים ועוד.

עבודות גבס לחדר השינה:

חדר השינה שלנו צריך להיות נעים ופרקטי כאחד. ניתן לעשות הנמכת תקרה או תקרה צפה בחדר השינה, לייצר תאורה מיוחדת וספוטים מיוחדים, לבנות מדפים או ספריות מגבס ועוד.

בחדרים של ילדים קטנים הרי שמדפי גבס מובנים בקיר יהיו פתרון בטיחותי ואיכותי במקום ספריות עץ או מחומר גלם אחר שעשוי להתמוטט, ליפול על מישהו חס וחלילה או להיות לא נוחים ולא יעיל לאחסון.

עבודות גבס לחדר השינה יהיו פופולריים במיוחד ויכולים לשמש גם עבור תוספות נישה לנירות או תאורה רומנטית נעימה.

היתרונות של עבודות גבס לשדרוג הבית שלכם:

  • מהירות העבודה – עיצוב הבית או חלק ממנו עם לוחות גבס דורש התמקצעות ויצירתיות ולכן חשוב לבחור קבלן גבס מקצועי ואיכותי אולם אחד היתרונות של העבודה עם גבס הוא מהירות העבודה ורמת הגימור של התוצאה.
  • עלות – כאשר מבצעים שיפוץ לבית הכולל בטון, בלוקים או חומרי גלם אחרים לרוב מדובר בחומרים יקרים במיוחד שגם העבודה אתם מסורבלת ויקרה יותר. עלות העבודה של הגבס נמוכה יותר משמעותית מהאופציות האחרות.
  • עיצוב – הגבס הוא חומר אלסטי וגמיש יחסית וניתן לבצע הרבה מאוד סוגים וסגנונות לעיצובים שונים שיכולים להוות תוספת משמעותית לבית שלכם.
  • חסינות ממים ואש – כיום הגבס מגיע עטוף עם חומרי גלם מיוחדים האוטמים אותו ממים ואש. הוא מסייע מחדירת תנאי מזג האוויר השונים מבחוץ אל תוך הבית ועוזר גם בבידוד הקירור והרעשים בתוך הבית.

צרו קשר עם אתר עיצוב הבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה