זכוכיות הזזה פנורמיקה – הפתרון לסגירת מרפסת

תוכן עניינים

זכוכיות הזזההיכן אנו אוהבים לארח בלילות הקיץ? היכן אנו אוהבים להתרווח עם ספר טוב וכוס משקה קר? במרפסת! המרפסת היא אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור שעות הפנאי בבית. 

היא מספקת לנו נוף משגע, אוויר צח ותחושה מאוד נעימה יחד עם עיצוב הבית. אך מצד שני יש לה גם נקודות חולשה.

לעתים מזג האוויר מביא לנו כמויות גדולות של אבק המלכלכות את המרפסת וכל פריטי הריהוט שהצבנו בה; לעתים מזג אוויר סוער מביא לנו רוח מקפיאת עצמות וגם טיפות גשם המציפות את המרפסת וגורמות לנו להתחיל להזיז או לכסות רהיטים וחפצים במרפסת; שלא לדבר על הימים בהם כל כך חם עד שאתם מעדיפים לסגור את דלת המרפסת ולהישאר בתוך הדירה הממוזגת.

למרות שאנו מאוד אוהבים לבלות במרפסת, נראה שמזג האוויר לפעמים הופך אותה לבלתי רלוונטית ואנו מעדיפים לחכות לימים אחרים… אבל מה אם אגיד לכם שישנו פתרון לסגירת מרפסת אשר יאפשר לכם ליהנות מהמרפסת בכל ימות השנה, כולל הימים הלוהטים ביותר, כמו גם הימים הסוערים ביותר?

צמד המילים ”סגירת מרפסת“ כבר גורם לכם לכאב ראש ומחשבות על בקשת היתר מהעירייה ועוד פרוצדורות מעייפות ומתישות, אבל זה ממש לא חייב להיות כך – חברת צל וילון – פתרונות הצללה וסגירת מרפסת מציעה לכם פתרון לסגירת מרפסת באמצעות וילון זכוכית אשר אינו דורש בקשת היתר לסגירת מרפסת.

הפתרון המוצע הוא פתרון של סגירת מרפסת המתאים גם לחורף וגם לקיץ באמצעות זכוכיות הזזה למרפסת. זוהי סגירת מרפסת העושה שימוש בווילון זכוכית אשר מורכב ממספר יחידות. בעת פתיחתן הן נאספות בצד אחד בצורה אסתטית ומאפשרות לכן ליהנות ממרפסת פתוחה. בכל רגע נתון, כאשר אתם מעוניינים לסגור את המרפסת תוכלו להזיז את הווילון בקלי קלות, כאילו הייתה זו דלת הזזה.

השימוש בווילון זכוכית למרפסת מעניק לכם פתרון פרקטי ונוח בצורה בלתי רגילה, מבלי להתפשר על העיצוב. זהו פתרון עיצובי מעולה אשר אומץ בהתלהבות על ידי אדריכלים ומעצבי פנים רבים.

וילון זכוכית מתקפלת של צל וילון – צעד אחד לפני כולם

בשוק קיימים גם פתרונות אחרים המנסים להתמודד עם הצורך בסגירת מרפסת שמש ומתן פתרון של סגירת חורף למרפסת, אך נראה שהפתרון של צל וילון – פתרונות הצללה וסגירת מרפסת, הוא הפתרון הטוב ביותר. וילון זכוכית מתקפלת מסתמן כפתרון הטוב ביותר מכמה סיבות עיקריות:

פתרון לכל עונות השנה – סגירה באמצעות זכוכית למרפסת נותנת לנו פתרון לכל עונות השנה.

כאשר קר וסוער אנו יכולים לסגור את וילון הזכוכית וליהנות ממרפסת חמימה ונעימה, ובימי הקיץ הלוהטים אנו יכולים ליהנות ממרפסת ממוזגת. וכמובן בימים בהם מזג האוויר נוח ונעים כפי שאנו אוהבים, אנו יכולים בקלות לפתוח את זכוכיות ההזזה וליהנות ממשב רוח מרענן.

נוחות -בסופו של דבר כולנו מחפשים נוחות ונראה שאין פתרון של סגירת מרפסת אשר מספק לנו נוחות כפי שזכוכיות נאספות מספקות לנו. סגירת מרפסת זכוכית היא פתרון כל כך נוח עד שאין שום בעיה לפתוח ולסגור את המרפסת כמה פעמים ביום. אין כאן שום פרוצדורה מסובכת, כמו למשל בסגירת שמשונית בה צריך להתחיל לגלגל את יריעות הברזנט בצורה מייגעת.

התקנה חד פעמית – זהו הפתרון היחידי אשר דורש התקנה חד פעמית ולאחריה יש לנו שליטה מלאה על סגירה ופתיחה של המרפסת. אם נשווה אותו לפתרונות אחרים, כמו סגירות מרפסת חורף העושה שימוש ביריעות שמשונית/PVC, נוכל לראות שאת השמשונית יש להסיר בסוף החורף ולמצוא מקום בשביל לאחסן אותה, עד החורף הבא בו שוב נרצה לקשור את השמשונית.

מי בכלל רוצה את ההתעסקות הזו?

  1. אסתטיות מקסימלית – אין שום פתרון לסגירת מרפסת המספק מראה עיצובי מושלם כמו זכוכית מתקפלת. זהו הפתרון היחידי שאינו דורש התקנת נקודות עיגון מכוערות לקשירה או קונסטרוקציות אלומיניום תומכות המכערות את המרפסת. וילון זכוכית למרפסת מגיע בעיצוב פרימיום אשר אינו גורע מהעיצוב הקיים, אלא להפך – סגירת מרפסת שמש רק מוסיפה מראה אלגנטי ויוקרתי.
  2. ניטרליות עיצובית – למרות העיצוב המרשים והאלגנטי של זכוכיות הזזה למרפסת, הן עדיין שומרות על ניטרליות עיצובית. יש להן עיצוב מינימלסטי ומלבד המסילות בתקרה וברצפה כל שטח הפנים הוא פשוט זכוכית שקופה, דבר המאפשר להן להשתלב בכל סוג של סגנון עיצובי בביתכם.

צרו קשר עם אתר עיצוב הבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה