עבודות גבס

תוכן עניינים

עבודות גבסהיום בעידן המאה ה-21 יש שימוש בחומרי בניה שונים שבעבר הרחוק לא הכרנו אותם, אחד מחומרי הבניה הללו הוא הגבס. בניה באמצעות עבודות גבס הפכה בשנים האחרונות לפופולארית ומבוקשת זאת משום שבניה בגבס יש לה לא מעט יתרונות שהם:

  1. עלות זולה וחסכונית
  2. בניה בגבס אינה נמשכת זמן רב והיא מסתיימת תוך ימים ספורים.
  3. לוחות הגבס ניתנים לשימוש חוזר, אם בנינו מחיצת גבס וכעת אנו רוצים לפרק את מחיצת הגבס, ניתן לעשות זאת בקלות ולשמור את לוחות הגבס לשימוש חוזר.
  4. הגבס מאפשר לנו לבצע שנויים דקורטיביים בבית בזמן קצר ובעלויות נמוכות.

כל היתרונות הללו הביאו לכך שהיום אין כמעט פרויקט בניה או פרויקט שיפוצים כלשהו שלא מתבצעים בו עבודות גבס כלשהן. יש כאלו שמשתמשים בגבס לשם בנית מחיצות גבס, ויש כאלו שמשתמשים בגבס לשם הנמכת תקרה או לשם התקנת קרניזים, וכך הלאה והלאה.

מהו גבס

הגבס הוא מינרל טבעי שעשוי מגופרית ומסידן, הגבס הוא חומר שבעזרתו ניתן ליצור בידוד אקוסטי ובידוד תרמי, בנוסף לכך הגבס הוא חומר גמיש ואלסטי שניתן לשנות את צורתו כל עוד הוא לא התייבש, כל אלו הביאו לכך שבעשורים האחרונים הפך הגבס לחומר בנייה מבוקש, שיש לו שימושים שונים.

יש היום בשוק חומרי הבניה סוגים שונים של גבס, יש גבס סטנדרטי, יש גבס ירוק שהוא גבס העמיד בפני רטיבות , יש גבס חסין אש, ויש אפילו בלוקים עשויים מגבס.

עבודות גבס

הגבס משמש היום כחומר גלם שאיתו מבצעים סוגים שונים של עבודות גבס. יש מי שמזמין חברה המתמחה בביצוע עבודות גבס במטרה לבצע חלוקה מחדש של חלל הדירה ע”י התקנת מחיצות גבס או קירות גבס בדירה.

ויש מי שמזמין חברה המתמחה בביצוע עבודות גבס במטרה לשדרג את המראה העיצובי-דקורטיבי של הבית ע”י הוספת קרניזים או ע”י הוספת נישות דקורטיביות העשויים גבס, וכך הלאה והלאה.

יש היום בשוק חברות שונות המציעות שירות של בניה או שיפוץ באמצעות גבס, אנו בחברת VIP שיפוצים מציעים ללקוחותינו מעטפת שלמה של עבודות שיפוץ , החל מביצוע עבודות צבע וכלה בביצוע עבודות גבס. חברתנו ביצעה במשך השנים לא מעט פרויקטים של עבודות בגבס והצוות המקצועי שלנו צבר ניסיון מקצועי רב בכל מה שקשור לביצוע עבודות גבס. אז אם אתם מחפשים חברת שיפוצים שאצלה תוכלו לקבל את כל סוגי השיפוצים תחת מטריה אחת והכול ברמת מקצועיות ושירותיות גבוהה, הרי שחברת VIP שיפוצים היא הפתרון המושלם עבורכם.

צרו קשר עם אתר עיצוב הבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה