פרקטים – צורכים ומתקינים פרקטים בצורה הנכונה ביותר

תוכן עניינים

בנייה בגבס - שיפוץ גדול בהוצאות קטנות. מאוד קטנות...אם בעבר פרקטים היו מוצר לבעלי יכולת כלכלית גבוהה, היום המצב נראה אחרת. הפרקטים נכנסו חזק לשוק בשנים האחרונות, יותר ויותר דירות העוברות שיפוץ דירה, או משרדים העוברים עיצובים ושיפוצים, החלו להתקין פרקטים לרצפה. שיטת הריצוף ע”י פרקטים הפכה להיות נוחה לכל כיס, מאז כניסתם של הפרקטים למינציה, בשילוב עיצובים מדהימים ויצירת אווירה מרשימה, הפכו הפרקטים להיות דבר נפוץ במקומות רבים.

הפרקטים מגישים אווירה חמימה ונעימה, אפשר ליצור אווירה יוקרתית ואיכותית והתאמת פרקטים למשרדים מפוארים, היא משהו שגרתי בעבודות שיפוצים מסוג זה. מעצבי הפנים משתמשים רבות בפרקטים במקומות אפשריים, וניתן לראות דירות רבות הנרכשות אל הקבלנים, מגיעות עם רצפת פרקט בחלקים רבים מהבית. בנוסף ניתן להגיד בפה מלא שפרקטים הם מוצר מאוד נוח להליכה, ובעיקר בחורף הקר הרצפה תמיד חמימה ונעימה.

פרקטים, התקנה מהירה ותחזוקה קלה

להבדיל מכל סוגי ריצוף האבן השונים, בין אם מדובר על קרמיקות או כל סוג אחר, את הפרקטים ניתן להתקין על הרצפה ללא שבירה של הריצוף הקיים. אם בעבר היו רגילים לשבור את כל הרצפה, כאן במקרים מסוימים ניתן לפתור את הבעיה בהתקנה על הרצפה הקיימת. הנוחות וההתקנה המהירים אינם נעלמו מעיני הלקוחות, וניתן בין לילה להתקין רצפה חדשה לכל הבית או המשרד.

תחזוקה וניקוי של הפרקטים להבדיל מסוגים אחרים של ריצוף, קלים מאוד. הפרקטים לא שוטפים עם מים רבים ושמדובר בפרקטים איכותיים שאינם מתלכלכים בקלות, מספיק מטלית לחה וניגוב הרצפה בכדי לקבל פרקט נקי ושמור. ישנם סוגי פרקטים עם רמה גבוהה של הגנה הנראים גם לאחר תקופה ארוכה כמו חדשים.

בחברת וי אי פי שיפוצים, התקנת פרקטים היא חלק מהעבודה היום יומית. לחברה ניסיון רב עם התקנות פרקטים, התאמות ושילוב של הרצפה הנפלאה לשאר עיצוב הבית. מעוניינים לשמוע עוד על הפרקטים? מחפשים פרקט חדש? רוצים לדעת כיצד מתחזקים את הפרקטים בצורה נכונה? צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

צרו קשר עם אתר עיצוב הבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה