שיפוץ אמבטיה

תוכן עניינים

שיטות שיפוץ אמבטיהרבים מאתנו קונים דירה יד שנייה שיש בה אמבטיה מיושנת מוזנחת וחלודה, ומעוניינים לשדרג את האמבטיה באמצעות תהליך של שיפוץ אמבטיה, מהיר חסכוני ויעיל. לפעמים זה יבוא ממעטפת של שיפוץ דירה כללי, לפעמים זה יגיע בנפרד.

שיפוץ האמבטיה יכול להתבצע בצורות שונות, יש שיפוץ של אמבטיה המתבצע באמצעות ציפוי אמבטיה, ויש אומרים ששיפוץ האמבטיה המתבצע באמצעות חידוש אמבטיה, בכל מקרה שיפוץ האמבטיה מתאים למי מכם שמעוניינים להבטיח לעצמם אמבטיה עמידה לאורך זמן ואמבטיה יפה ואסטטית ולא אמבטיה חיוורת ומוזנחת.

שיטות לשיפוץ אמבטיה

  1. ציפוי אמבטיה – צפוי אמבטיה הוא תהליך שבו אנשי המקצוע מסירים את שכבת הציפוי של האמבטיה הישנה ובמקומה מניחים שכבת ציפוי חדשה המעניקה לאמבטיה מראה חדש ואסטטי. ציפוי אמבטיה מתחיל בליטוש שכבת האמבטיה הישנה וליטוש שכבות של חלודה או עובש שהתפתחו עם השנים, לאחר מכן מגיע שלב הציפוי בחומר ציפוי חדש ואיכותי ובסיום מגיע שלב של ייבוש האמבטיה המצופה. תהליך של ציפוי אמבטיה הוא מהיר, חסכוני, יעיל ולכן רבים בוחרים בסופו של דבר בשיפוץ אמבטיה באמצעות ציפוי אמבטיה.
  2. ליטוש אמבטיות- יש אמבטיות שמצבן אינו חמור הן לא חלודות ולא מתקלפות ולא מכילות עובש, ולכן אפשר להסתפק בתהליך של שיפוץ אמבטיות הנקרא ליטוש אמבטיות באמצעות חומרי ניקוי מיוחדים ומכשירי ניקוי עדינים שמחזירים את האמבטיה למראה הקודם שלה.
  3. הלבשת אמבטיה – הלבשת אמבטיה היא שיטת שיפוץ המיועדת רק לאמבטיות פח מיושנות ומוזנחות שלא ניתן להמשיך ולהשתמש בהן, בשל מצבן הרעוע. אמבטיות כאלו יכולות לעבור תהליך של הלבשת אמבטיה שבו המשפץ מלביש על האמבטיה הישנה אמבטיה אקרילית חדשה מבלי שיש צורך לשבור ולפרק את האמבטיה המיושנת והבלויה. כך ניתן לקבל אמבטיה חדשה תוך שעות ספורות, האמבטיה האקרילית החדשה יתרונה בכך שאינה מחלידה ואינה מתקלפת ובנוסף לכך היא שומרת על בידוד תרמי.

אז אם קניתם דירה והאמבטיה בה דורשת שיפוץ ברמה כלשהי, הרי שחברת VIP שיפוצים מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שיפוצי אמבטיות מקצועיים. חברתנו צברה במשך השנים ניסיון רב בשיפוץ אמבטיות על רבדיו השונים, מי שירצה יוכל ליהנות אצלנו מציפוי אמבטיות איכותי ומקצועי, ומי שירצה יוכל לקבל אצלנו שירות מקצועי של שיפוץ האמבטיה בדמות של הלבשת אמבטיה או חידוש אמבטיה.

צרו קשר עם אתר עיצוב הבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה