בניה קלה – עבודות שיפוצים ובנייה בצורה הטובה ביותר

תוכן עניינים

בניה קלה - עבודות שיפוצים ובנייה בצורה הטובה ביותרבניה קלה היא אחת משיטות הבניה המודרניות שהתפתחה בשלהי המאה ה-20. בניה קלה נקראת גם לעתים בניה מתועשת או בניה טרומית.

הבניה הקלה מתבצעת בשיטה שבה המבנה או חלק מהמבנה מיוצרים בתוך מפעל ולאחר מכן הם מועברים באמצעות מנוף או באמצעות ציוד מכני אחר.

ההגדרה המקצועית של מבנה שנבנה בבניה קלה היא מבנה שהקירות שלו לא ישקלו יותר מ-50 ק"ג והתקרות שלו לא ישקלו יותר מ-250 ק"ג למ"ר.

החומרים המשמשים בבניה קלה הם חומרי בניה קלים כמו אלומיניום, או פלדה זאת בניגוד לבניה כבדה מבטון שהוא חומר בניה כבד.

בניה קלה העלות שלה כמובן הרבה יותר זולה מבניה מסורתית כבדה, ובנוסף לכך זוהי בניה יותר מהירה ויותר ידידותית לסביבה, את המבנה ניתן להתקין במקום המיועד לו, תוך כמה ימים, מבלי שיהיה צורך לגרום לנזק סביבתי חמור . כנסו ללמוד עוד על עבודות טיח.

מבנה שנבנה בבניה קלה הוא מבנה שניתן להעביר אותו ממקום למקום וכך לעשות בו שימוש חוזר ולחסוך בתהליך של ייצור חומרי גלם ולמנוע זיהום סביבתי.

הבניה הקלה היא שיטת בניה המאפשרת בידוד איכותי ואפקטיבי היות והיא משתמשת בחומרי בידוד יעילים ולכן כל מי ששוקל רכישה של מבנה שנבנה בבנה קלה כדאי לו לדעת שהמבנה יהיה מבנה מבודד ותהיה בו אפשרות לחסכון בחשמל ובאנרגיה.

בניה קלה – מה הסוד?

יש מי שיבנה באמצעות הבניה הקלה מחסן נוסף בחצר, ויש מי שיבנה באמצעות בניה קלה צימר או מרפסת, או קרוואן.

בעשור האחרון אנו רואים יותר ויותר פרויקטים של הבניה הקלה בישראל החל מפרויקטים של בניית מפעלים וכלה בפרויקטים של בנית צימרים או בניית מבני מגורים, וסביר שבעתיד הבניה הקלה יהיה לה נתח גדול יותר בעוגת הבניה בישראל.

הבניה הקלה חייבת להתבצע ע"י אנשי מקצוע המבינים בנושא הבניה הקלה, יש תקנים ונהלים ברורים בכל מה קשור לנושא, ולכן חשוב להhעזר רק בחברות מקצועיות הפועלות בהתאם לתקנות ולנהלי הבניה הקשורים לבניה קלה.

אנו בחברת VIP שיפוצים , מציעים ללקוחותינו שירותי שיפוץ שונים , בין השאר אנו מתמחים גם בביצוע עבודות של הבניה הקלה בהתאם לתקנות ולנהלים. מאחורינו לא מעט פרויקטים של הבניה הקלה שבוצעו בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובעזרת כוח האדם המיומן ביותר.

אז אם אתם שוקלים לבנות מחסן בבניה קלה או מרפסת בבניה קלה, הרי שאצל VIP שיפוצים תוכלו לקבל את המוצר האיכותי ביותר ברמה הגבוהה ביותר ובעלות הנמוכה ביותר.

צרו קשר עם אתר עיצוב הבית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה